Siirry sisältöön

Henkilökunta

Ota yhteyttä

Teijo Mathlin, rehtori
Maahanmuuttajien kotoutumiskoulutus
Maahanmuuttajien lukutaitokoulutus

050 462 0717
teijo.mathlin@heo.fi

Jarno Paussi, apulaisrehtori, linjanjohtaja
Kasvatustieteet
Opistovuosi oppivelvollisille
Psykologia
Valtiotieteet

046 922 0842
jarno.paussi@heo.fi

Raimo Ahonen, linjanjohtaja
Graafinen suunnittelu
Kuvataide ja urbaani kuva
Pelisuunnittelu
Radio- ja TV-journalismi
Urheilutoimittaja
Visuaalinen journalismi ja valokuvaus

040 186 0465
raimo.ahonen@heo.fi

Markus Majava, linjanjohtaja
Arkkitehtuuri ja muotoilu
Draama ja näyttelijäntaide
Kauppatiede
Kulttuuri- ja tapahtumatuotanto
Liiikunta- ja terveystieteet
Lääketiede
Oikeustiede
Sisustussuunnittelu

050 388 1625
markus.majava@heo.fi

Reetta Neittaanmäki, linjanjohtaja, hankekoordinaattori
Animaatio
Elokuva- ja TV-ilmaisu
Käsikirjoittaminen

050 462 0726
reetta.neittaanmäki@heo.fi

Johannes Österlund, linjanjohtaja
Laulaja
Lauluntekijä
Musiikki ja musiikkiteknologia

050 476 1819
Johannes.osterlund@heo.fi

Jaakko Saarinen, opettaja
Opistovuosi oppivelvollisille
050 513 4717
jaakko.saarinen@heo.fi

Mauri Piispanen, Juho Halonen
Tetra-Tekniikka Oy, IT-tuki
050 325 4336

Riitta Liimatainen
Toimistopäällikkö
050 462 0727
riitta.liimatainen@heo.fi

Opintotoimisto
Opiskelija-asiat
09 774 2420
heoinfo@heo.fi

Internaattiasuminen ja kesäasunnot
09 774 2420
asuminen@heo.fi

Katja Karonen
Emäntä
09 7742 4213
keittio@heo.fi